O nas

subtytuł

O nas

Jesteśmy butikowym sklepem, obsługujemy indywidualne zlecenia z dużą troską doglądamy każdego szczegółu i znamy każdego Klienta począwszy od 2001. Oferujemy opiekę nad całym zleceniem: pomagamy w doborze tkanin w galerii, wykonujemy pomiary w domu Klienta, przedstawiamy projekt, liczne pomysły i różne rozwiązania związane z projektem, wyceniamy, realizujemy i montujemy.

 

Asortyment

Od 2001 roku kolekcjonujemy tkaniny do dekoracji wnętrz. Wybieramy najciekawsze wzory, najlepsze jakościowo tkaniny, którymi dekorujemy okna, obijamy kanapy i szyjemy wiele artykułów dekoracyjnych do wnętrza. Pracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi firmami w zakresie artykułów do dekoracji okien. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas tkaninę na miarę swoich wymagań jakościowych i finansowych.

 

 

Nasze doświadczenie

Nasze realizacje to setki mieszkań i domów w całej Polsce i za granicą /Niemcy, Irlandia, USA, Anglia, Holandia, Uganda … ./ Możemy się pochwalić realizacjami dla wielu instytucji np. Ambasada Szwecji w Warszawie, Ambasada Polski w Genewie, liczne rezydencje, hotele w Warszawie m.in. Hotel Bristol i wiele firm. Te i inne realizacje to wynik poleceń, jakie mamy od zadowolonych klientów. Każde nawet najmniejsze zlecenie jest dla nas ważne, odwiedź nas, a tak jak z naszymi zaprzyjaźnionymi klientami zostaniesz z nami na kolejne lata.

 

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Aneta Zawieruszek

Opinie

Klienci o nas

Galeria „Liść” na przestrzeni lat udowodniła mi, że tylko z ponadprzeciętnym zaangażowaniem można stworzyć coś trwałego i wartościowego. W ciągu siedemnastu lat, po niekończących się – mogłoby się wydawać – remontach kolejnych mieszkań, zespół „Liścia” za każdym razem wkraczał do dzieła, napędzany entuzjazmem i wizją piękna najważniejszej przestrzeni – domu. Galeria „Liść” sprostała moim oczekiwaniom nie dlatego, że jej zasłony i rolety wiszą na swoim miejscu, ale dlatego, że za każdym razem efekt był powyżej tego, czego się spodziewałam. Zawdzięczam go umiejętności właścicielki „Liścia” nienachalnego budowania relacji z klientem, uszanowania jego wizji i wreszcie profesjonalnego doboru materiałów i kolorystyki, opartego na gruntownej wiedzy w dziedzinie dekoracji wnętrz. Codziennie spoglądam na efekt pracy zespołu „Liścia” i widzę harmonię kolorów, estetyczną spójność z architekturą wnętrza i zero efektu „opatrzenia się”. Gorąco polecam! — Katarzyna Zendel