Tkaniny dekoracyjne

do wnętrz

Tkaniny zasłonowe

W naszej kolekcji są tkaniny jednobarwne, barwnie tkane, drukowane i inne. To setki wzorów, które na bieżąco zamawiamy z całego świata. Wybieramy firmy znane na rynku, ale też te mniej znane, które zachwyciły nas swoimi wzorami i dobrymi cenami.

Tkaniny Firanowe

To nie tylko tiule, batysty, koronki w różnej gamie kolorystycznej. To również pół – przezroczyste tkaniny o ciekawym splocie, tak chętnie stosowane we współczesnych wnętrzach. Cena jaką wydasz za metr firanki zależy od Ciebie.

Tkaniny obiciowe

Wytrzymałość i wzornictwo tkanin obiciowych to jeden z głównych kryteriów doboru. Poza mnóstwem najbardziej popularnych tkanin używanych w tapicerstwie wyszukujemy perełki, które czekają na swoich miłośników. Ceny tkanin są bardzo zróżnicowane, także każdy znajdzie to czym jest zainteresowany.

Tkaniny obrusowe

To nie tylko białe, krochmalone obrusy. U nas nie kupisz gotowego obrusa, u nas znajdziesz tkaninę, która Cię zaintryguje, a my uszyjemy dla Ciebie z niej obrus, serwetki, zestaw podkładek pod talerze i właściwie wszystko co wymyślimy do wnętrza.

w galerii liść

Szyjemy z materiałów dekoracyjnych na indywidualne zamówienie

Doradzamy i mierzymy w domu klienta (usługa płatna, ale koszt usługi zwracamy przy dokonaniu zamówienia). U nas możecie Państwo nie tylko kupić tkaninę, ale zrealizować usługę kompleksowo: wybieramy, planujemy, robimy ofertę, szyjemy, montujemy i wieszamy.

Zapraszamy

do naszej Galerii po szczegółowe informacje