Żaluzje

Żaluzje

Obecnie niedoceniane, ale szalenie praktyczne i proszę mi wierzyć potrafią pięknie wyglądać. W naszej ofercie znajdziecie Państwo żaluzje drewniane, bambusowe i aluminiowe o szerokościach lameli 25 mm, 30 mm i 50 mm w szerokiej gamie kolorystycznej. Żaluzje możemy zestawić np. z firankami, zasłonami czy okiennicami wewnętrznymi.

Żaluzje pionowe – vertikale

Czyli lamele pionowe powszechnie stosowane w powierzchniach biurowych. Otwierają się na różne strony, występują w różnych kolorach. Warto zwrócić uwagę, że po zsunięciu zajmują mało miejsca na bokach.

Żaluzje panelowe

To nic innego jak przesuwane panele. Idealne na duże powierzchnie szklane, do pomieszczeń hotelowych i biurowych. Oferujemy duży wybór tkanin. Szyjemy również panele z tkanin dekoracyjnych, które szczególnie polecamy do wnętrz mieszkalnych.

Żaluzje – plisy

Możemy zastosować do prawie wszystkich kształtów okien. Dobrze wyglądają nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale także w biurach, ogrodach zimowych, czy spa. Są idealnym rozwiązaniem, kiedy nie mamy miejsca na złożenie się tkaniny na oknie. Dobrze dobrane plisy potrafią doskonale zaciemniać wnętrze. Plisy występują nie tylko w różnych kolorach, wzorach, ale i fakturach. Są szalenie praktyczne i estetyczne. Dobrze dobrana plisa może nie tylko być praktyczna, ale podkreślić walory Państwa wnętrza i naprawdę warto się nad nią pochylić.

w galerii liść

Szyjemy z materiałów dekoracyjnych na indywidualne zamówienie

Doradzamy i mierzymy w domu klienta (usługa płatna, ale koszt usługi zwracamy przy dokonaniu zamówienia). U nas możecie Państwo nie tylko kupić tkaninę, ale zrealizować usługę kompleksowo: wybieramy, planujemy, robimy ofertę, szyjemy, montujemy i wieszamy.

Zapraszamy

do naszej Galerii po szczegółowe informacje