Nasze usługi

PROJEKTUJEMY
Pomagamy dobrać tkaniny do wnętrza, następnie przedstawiamy propozycję uszycia i całą kompozycję zawieszenia dekoracji.

SZYJEMY
Szyjemy sercem, na każdym etapie, jeśli klient ma takie życzenie może uczestniczyć w procesie szycia. To nie jest hurtowe szycie to indywidualna, czasochłonna praca dla każdego klienta. Część naszych klientów jest z nami od początku, czyli od 2001 roku. Życzylibyśmy sobie, żeby i Państwo zostali z nami na dłużej.

TAPICERUJEMY
Chcesz pokrycie starego krzesła, kanapę reanimować tak, żeby wyglądało jak nowe, zmienić tkaninę, wypełnić gąbkę, dobrać nową tkaninę tapicerską. Nasi tapicerzy czynią cuda.

MONTUJEMY
Kiedy już Państwo jesteście zadowoleni, że znaleźliście i wybraliście wymarzone dekoracje, my je uszyliśmy to możecie Państwo zamówić usługę montażu i powieszenia, co oznacza, że wchodząc do domu możemy już tylko cieszyć się efektem końcowym.

SERWIS
Dbamy o Państwa zasłony po wykonaniu: zdejmujemy, oddajemy do pralni i wieszamy. Jest to usługa dostępna wyłącznie dla klientów galerii Liść.

Niektóre tkaniny mimo odpowiedniej usługi pralniczej mogą ulec skurczeniu, dlatego wszelkie poprawki wysokości zasłon i firan są usługą dodatkowo płatną.

w galerii liść

szyjemy z materiałów dekoracyjnych na indywidualne zamówienie

Uzupełniamy naszą ofertę artykułów zewnętrznych do okien w zależności od Państwa potrzeb. To znaczy, że jeśli wykonujemy realizację dekoracji okiennych wewnątrz domu, a Państwo macie inne potrzeby zewnętrzne to natychmiast w miarę naszych możliwości wzbogacamy naszą ofertę o produkt, który Państwo potrzebujecie.

Zapraszamy

do naszej Galerii po szczegółowe informacje