Rolety dekoracyjne

rolety rzymskie

Pasują do każdego rodzaju wnętrza.Po złożeniu każda kolejna fałda chowa się pod poprzednią, co sprawia, że zajmują mało miejsca po -całkowitym złożeniu. Są przepiękną dekoracją w każdym pomieszczeniu. Mogą być szyte w różny sposób, dlatego warto zasięgnąć rady specjalisty zanim podejmiemy decyzję, jak ma być uszyta, gdzie i jak zostanie zamontowana.

Rolety austriackie

Rolety austriackie wprowadzają do wnętrza nutkę elegancji, wspomnienie pięknie dekorowanych okien w dworach. Każdy kto lubi odrobinę luksusu pokocha fałdki i bogato udrapowaną tkaninę na oknie. Ta dekoracja okienna wymaga większej ilości materiału niż np. roleta rzymska, ale znacząco wpływa to na efekt końcowy.

Oferta wzorów rolet szytych z materiałów dekoracyjnych na zamówienie jest bardzo bogata i nie ma końca. Zapraszamy do Liścia, a wspólnie wymyślimy projekt rolety

dla Państwa.

Rolety na rolce

Różnorodność tkanin w roletach na rolce mile Państwa zaskoczy. To idealne rozwiązanie do powierzchni biurowych, ale niejedno wnętrze mieszkalne zdobią rolety na rolce i idealnie się tam sprawdzają. Do rolety na rolce możemy zamówić maskownicę, która dodatkowo będzie dekoracją wnętrza.

rolety w kasecie

To nic innego jak roleta na rolce tylko dodatkowo włożona w kasetę. Dodatkowo możemy zastosować prowadnice, które trzymają roletę blisko szyby w trakcie uchylenia okna. Szczególnie polecane rozwiązanie do montażu na ramie okiennej.

Rolety duolihgt

To rozwiązanie dla osób, które chcą w prosty sposób, bez większych inwestycji zasłonić okno. Przy użyciu jednego produktu możemy się zasłonić okno lub mieć efekt firanki w pasy w zależności od naszych potrzeb.

rolety dachowe

Przeznaczone są do okien dachowych. Pamiętajmy, że te rolety możemy obsługiwać nie tylko ręcznie, ale i elektrycznie, co jest szczególnie ważne kiedy nasze okna dachowe są na wysokości.

w galerii liść

Szyjemy z materiałów dekoracyjnych na indywidualne zamówienie

Doradzamy i mierzymy w domu klienta (usługa płatna, ale koszt usługi zwracamy przy dokonaniu zamówienia). U nas możecie Państwo nie tylko kupić tkaninę, ale zrealizować usługę kompleksowo: wybieramy, planujemy, robimy ofertę, szyjemy, montujemy i wieszamy.

Zapraszamy

do naszej Galerii po szczegółowe informacje